E-Ticaret

E-Ticaret Sitesi

Gelişen Teknolojiyle birlikte ürünlerinizi, potansiyel müşterilerinize görsel açısından gelişmiş, ilgi çekici, ziyaretçilerinizin akıllı telefonlardan ve tablet bilgisayarlardan da rahatça kullanabileceği, üst düzeyde kurulmuş mobil uyumlu kendi e-ticaret sitenizde sunmak Mix Dijital ile çok kolay.

E-Ticarete başlamayı düşünüyorsunuz ancak dönen reklamlar ve sektördeki bir çok kişinin bilgi eksikliği ya da yanlış aktarımları kafanızı karıştırıyor olabilir. Ürün ve ya hizmetlerinizi online bir platform üzerinden satışa sunmadan önce tüm hazırlıklarınızı ve planınızı doğru ve eksiksiz bir şekilde yapmalısınız.

E – Ticaretin Aşamaları

Mix Dijital’in uzman ekipleri, bu zorlu e-ticaret macerasınızın her anında yanınızda!  Mix Dijital olarak e-ticaret hizmetimiz ile hedefimiz ve iş planımız, e-ticarete başlayacak olan markanızın sadece e-ticaret sitesini yapmak değil, tüm bu sürecin planı ve hazırlıkları konusunda markanıza destek olmak.

İlk olarak markanız için doğru e-ticaret alt yapısını seçmeniz gerekiyor. Başlangıç seviyesi olarak woocommerce ya da opencart gibi açık kaynak kodlu alt yapılar ile e-ticaret sitenizi oluşturabilir ya da e-ticarete dev çözümler getiren Resmi İş Ortağımız Ticimax alt yapısında markanıza uygun bir paket ile e-ticaret yolculuğuna başlayabilirsiniz…

Mix Dijital e-ticaret ekibimiz, markanıza uygun e-ticaret alt yapısını seçerken, markanız hakkında araştırma yapar, rakiplerinizi ve sektörü inceler. Ürün sayınızı, ürünlerinizi kendi siteniz dışında sergileyeceğiniz pazar yerlerini, kullanacağınız entegrasyonları ve ERP programını göz önüne alarak araştırmalar yapar, bu araştırma ve incelemelerden elde edeceği verileri kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile birleştirerek markanıza en uygun e-ticaret paketini seçer.

E-ticaret sitenizin tasarım ve kurulum süreçlerini tamamlayıp sitenizi alışverişe hazır halde size teslim eder.

Siz de markanızın dijital dünyada yer almasını istiyorsanız markanıza uygun e-ticaret paketi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Mix Dijital olarak, e-ticaret siteniz için gerekli tüm entegrasyonların ve “Nebim” programının kurulum ve desteğini de sağlıyoruz.