Hizmetlerimiz

a

Web siteniz, firmanızın pazarlama stratejisinde önemli bir yere sahiptir. Dijital dünyada firmanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize yansıtır. Bu nedenle Mix Dijital olarak firmanızı potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacak, size özel tasarlanmış profesyonel web siteleri hazırlıyoruz.

 E-Ticaret Sitesi

Gelişen Teknolojiyle birlikte ürünlerinizi, potansiyel müşterilerinize görsel açısından gelişmiş, ilgi çekici, ziyaretçilerinizin akıllı telefonlardan ve tablet bilgisayarlardan da rahatça kullanabileceği, üst düzeyde kurulmuş mobil uyumlu kendi e-ticaret sitenizde sunalım.

a
a

Marka Yönetimi

Firmanızın e-ticaret adımlarında gerekli olan teknik konuları ve pazarlama sürecinizi Marka Yönetimi Hizmetimizle yakından takip ediyoruz. Sizin yerinize gerekli olan teknik işlemleri en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı ve reklam yönetimlerinizi kontrol edip size haftalık süreçlerde detaylı raporlama sunuyoruz.

Sosyal medya hesaplarınız için paylaşım takvimi hazırlıyoruz. Günlük olarak paylaşacağınız post ve storyler uzman grafikerlerimiz tarafından hazırlanır, içerik metinleriniz firmanıza ve takipçilerinize en uygun şekilde yazılır. Bu sayede. müşterilerinize profesyonel bir görünüm sağlamış olursunuz.

a
a

Google Reklamları

Google reklam paketiyle firmanız google aramalarında en üst sıralarda yer alır. Marka bilinirliğiniz artar ve potansiyel müşterilerinizin size ulaşması daha kolay olur.

Facebook & Instagram Ads

Facebook & Instagram reklam paketiyle firmanıza özel belirlenmiş hedef kitleler ile en doğru kişilere markanızı hızlı ve etkili bir şekilde ulaştırıp. Etki oranı yüksek geri dönüşler sağlıyoruz.

a
a

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizi organik seo çalışmamızla belirli anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çıkarıyoruz.

Fotoğraf & Video Çekimi

E-Ticarette ürünlerinizin kaliteli olmasının yanı sıra satışlarınızı artırabilmek için müşterilerinize ürünlerinizi etkili bir şekilde sunmanız gerekir. Bu yüzden de  profesyonel görsellere ihtiyaç duyarsınız. Fotoğraf & Video Çekimi hizmetlerimiz sayesinde üst düzey ekipmanlarımızla stüdyo ve dış mekan çekimlerinde profesyonel görseller sunuyoruz.

a