Hakkımızda

Mix Dijital

2017 yılında sektöre ilk girişimizi web tasarımı ve reklam yönetimi hizmetlerimiz ile gerçekleştirdik.  Günümüze kadar birlikte çalıştığımız firmalar ile çıktığımız bu yolda beraber ilerledik ve kendimizi geliştirdik. Deneyimli ve büyüyen kadromuz ile beraber uzmanlığımızı Web Tasarım, E-Ticaret Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Fotoğraf/Video Çekimi başta olmak üzere genişlettik ve Sektörün öncü firmaları ile kurduğumuz partnerlikler ile de hep beraber büyüme yolunda da bir adım daha attık. Sizlerin de markanızın büyüme süreçlerinde yol arkadaşınız  olmaya hazırız.

Vizyonumuz

Her zaman çağın yeniliklerini ve gelişen teknolojiyi en güncel şekilde takip eden bir marka bilinci oluşturup, bilincimizi ülkemizin firmaları ile paylaşarak küresel çaplı bir büyüme sağlamak ve sektördeki bilinmezlikleri ortadan kaldırarak daha çok girişimcinin alana yönelmesini sağlamak.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

E-Ticaret Sitesi

Google Reklam Yönetimi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

E-Ticaret Danışmanlığı

Marka Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook & Instagram Reklam Yönetimi

Fotoğraf & Video Çekimi

Grafik Tasarım

Misyonumuz

Sektördeki standartın oturmasına yardımcı olmak amacı ile kavram karmaşasını ve bilgi kirliliğini azaltarak netlik sağlamak. Türkiye’nin ekonomik durumunu iyi bir şekilde kullanarak (düşük maliyet ile üretim, yüksek kur ile ihracat) firmaların e-ihracata yönelmesine yardımcı olmak.

Firmanızı Büyütmek İçin Bizimle İletişime Geçin !

Firmanızın markalaşma sürecinde tüm hizmet paketlerimizle 7/24 yanınızdayız. Marka Yönetimi ve tüm hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım 0
E-Ticaret 0
Reklam Yönetimi 0

Size Özel Çözümler ve İndirimli Fiyatlardan Yararlanmak İçin