Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya, potansiyel müşterileriniz ile doğrudan iletişim kurmanızı, güven oluşturmanızı ve  daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak marka bilinirliğinizi ve potansiyel satışlarınızı artırmak için etkili bir aracıdır.

Gelişen teknolojinin en çok kullanılan dijital ortamı olan sosyal medyanın gerçekten işletmeniz adına  yararlı olabilmesi için sosyal medya hesaplarınız, markanıza özel stratejik olarak yönetilmelidir.

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimiz ile instagram ve facebook başta olmak üzere sosyal medya hesaplarınızı amacına uygun ve profesyonel bir strateji ile yönetiyoruz.

Siz de sosyal medya yönetimi için paketlerimizi inceleyebilir, ya da bize ulaşarak ücretsiz marka analizi ile ihtiyacınıza en uygun paketi marka uzmanlarımız ile birlikte size oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

  • Sosyal medya hesaplarınız için paylaşım takvimi hazırlanır.
  • Paylaşacağınız post, story ve reel içerikleri uzman grafikerlerimiz tarafından hazırlanır.
  • İçerik metinleriniz markanıza ve takipçilerinize en uygun şekilde yazılır.
  • Hesaplarınız için profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılır.
  • Doğru hedef kitleye reklam yönetimi yapılır.
  • Bu sayede.potansiyel müşterilerinize profesyonel bir görünüm sağlayarak güven teşkil eder, marka bilinirliğiniz ve satışlarınız artar.

Sosyal Medya Yönetim Aşamaları

a

Marka Danışmanlığı

Markanızın sosyal medya ve  e-ticaret adımlarında gerekli olan teknik konuları ve pazarlama sürecinizi yakından takip ediyoruz. Sizin yerinize gerekli olan teknik işlemleri en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı ve reklam yönetimlerinizi kontrol edip size aylık süreçlerde detaylı raporlama sunuyoruz.

Facebook & Instagram Reklam Yönetimi

Facebook & Instagram reklam paketiyle markanıza özel belirlenmiş hedef kitleler ile en doğru potansiyel müşterilere, ürün ve hizmetinizi hızlı ve etkili bir şekilde ulaştırıp,  etki oranı yüksek geri dönüşler sağlıyoruz.

a
a

Google Reklam Yönetimi

Google reklam paketiyle firmanız google aramalarında en üst sıralarda yer alır. Marka bilinirliğiniz artar ve potansiyel müşterilerinizin size ulaşması daha kolay olur.

Grafik Tasarım

Gelişen Teknolojiyle birlikte ürünlerinizi, potansiyel müşterilerinize görsel açısından gelişmiş, ilgi çekici, ziyaretçilerinizin akıllı telefonlardan ve tablet bilgisayarlardan da rahatça kullanabileceği, üst düzeyde kurulmuş mobil uyumlu kendi e-ticaret sitenizde sunalım.

a
a

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizi organik seo çalışmamızla belirli anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çıkarıyoruz.

Fotoğraf & Video Çekimi

E-Ticarette ürünlerinizin kaliteli olmasının yanı sıra satışlarınızı artırabilmek için müşterilerinize ürünlerinizi etkili bir şekilde sunmanız gerekir. Bu yüzden de  profesyonel görsellere ihtiyaç duyarsınız. Fotoğraf & Video Çekimi hizmetlerimiz sayesinde üst düzey ekipmanlarımızla stüdyo ve dış mekan çekimlerinde profesyonel görseller sunuyoruz.

a